Про компанію

Головна > Про компанію
logo_Edel_Design_Stroy

Компанія «Edel Design Stroy» – це спеціалізоване підприємство, виробничі потужності якого дозволяють втілити в життя найсміливіші інтер’єрні рішення. Найсучасніше європейське обладнання дозволяє випускати якісні меблі, виготовляти вироби з натурального та штучного каменю, проводити будівельні роботи на сучасному рівні. Наш колектив – це, безумовно, група висококваліфікованих професіоналів. Це менеджери, дизайнери, технологи, будівельники, збирачі, комплектувальники та обробники каменю. Ми знаємо, що запропонувати нашим клієнтам. Фахівці постійно стежать за останніми модними тенденціями на ринку дизайну та будівництва. Дизайнери зможуть у найкоротші терміни запропонувати вам найприйнятніші варіанти рішення для вашого житла. Ми не використовуємо стандартних варіантів. Кожен інтер’єр так само індивідуальний, як і людина, для якої ми її створюємо. Наша команда допомагає комфортно жити.

0+
Вдячних клієнтів
0
Унікальних проектів
0+
Філії в Україні
0років
Стаж компанії

Чому вибирають нас?

Команда

Досвідчена, злагоджена та продуктивна професійна команда.

Тренд

Найновіші дизайнерські тенденції та завжди свіжі ідеї.

Якість

Ми бережемо свою професійну гордість і однаково вболіваємо за кожну нашу роботу, чи то скромна «однушка», чи розкішні апартаменти.

Підхід

Ми не використовуємо стандартних варіантів. Кожен інтер’єр так само індивідуальний, як і людина, для якої ми її створюємо.

Ціна

Вартість наших послуг цілком доступна та конкурентна на українському ринку дизайнерських послуг.